Tüm Kredi Kartı Borcunuzu Ödüyoruz Tüm Borçlarınızdan Kurtuluyorsunuz

Tüm Kredi Kartı Borcunuzu Ödüyoruz Tüm Borçlarınızdan Kurtuluyorsunuz

Gün geçmiyor ki televizyonlarda, gazetelerde kredi arktı yüzünden zor düşmüş çaresiz insanların haberlerini görmeyelim. Durum o boyutlara gelmiş ki yurdumuzun dış borç hacmini kredi kartı borçları geçmiş, bu içler acısı durumun pek çok sebebi var tabii, işin başından sağlıklı harcamalar yapılması lazım, yoksa iş işten geçtikten sonra ödenemeyen borçlar için dövünmenin alemi yok. Bankalara bağımlı olarak yaşamak istemiyorsak kredi arktı kullanırken azami ölçüde dikkatli davranmalı ve ödeyemeyeceğimizi düşündüğümüz borcun altına girmemeliyiz. Diyelim ki bir şekilde kredi kartı borcunuz sizi aştı, bankalar kartınızı bloke etti ve 3 ay içinde yasal faiz oranı ile sizin bu borcu ödemenizi istiyor. Zaten paranız olsa bu duruma düşmez borcunuzu zamanında öderdiniz, bir de yüksek faizi ile bu kadar kısa sürede bu borcun altından nasıl kalkacaksınız? İşte burada  kredi kartı taksitlendirme devreye giriyor ve sizin bu bankaya olan tüm borcunuzu biz ödüyoruz.

Üstesinden gelemeyeceğiniz kredi kartı borcunuz için hemen bizi arayın, aynı zamanda kurum ve kuruluşların kredi kartı borçlarını da ödemekteyiz. Biz sizi bu konu hakkında bilgilendiriyor ve siz de bize banka veya bankalara olan kredi kartı borç bilgilerinizi veriyorsunuz. Biz bankalarla temasa geçerek bu bilgileri teyit ediyoruz ve sonra da hemen ödeyip borçlarınızı kapatıyoruz, artık bankaya kredi kartı borcunuz kalmıyor. İstanbul kredi kartı taksitlendirme işte böyle bir kolaylık. Peki sizden bunun karşılığında ne istiyoruz, ödemiş olduğumuz borcunuz kadar bize alış veriş yapmanızı… Bizi kart borcunuzu kapatınca danışmanımız sizi bizim anlaşmalı olduğumuz bir firmaya götürecek ve oradan bizim adımıza elektronik eşya almanızı isteyecektir. Kullanıma açılan kredi kartınızla bu işlemi yapabileceksiniz, kartınız elinizde olacak, siz kendiniz kullanacaksınız, şifrenizi de kendiniz girerek satın aldığınız eşyaların işlemini tamamlayacaksınız.

Buradaki esas mesele sizin aynı orandaki borcunuzun geniş vadelere yayılmasıdır.Borcunuzun miktarı değişmeyecek ama bankaların dayatması ile yüksek faiz ile birlikte 3-4 ayda ödemeniz gerekmeyecek. Anlaşmalı firmalardan alış veriş yapılacağı için 4 ay taksit erteleme şansından da yararlanmanızı sağlayacağız. Kredi kart borç taksitlendirme giderek artan ilgi karşısında yaygın kullanım kazanan bir uygulamadır. Yasal olması da onun tercih edilme sebepleri arasındadır ayrıca yurt ekonomisi içinde de önemli bir yeri vardır kredi kartı taksitlendirme uygulamalarının. Kaliteli ve güvenli danışmanlık firmalarının seçilmesi, olası sorunların önüne geçilmesi için gereklidir. Ekonomik zorluklar çekerek yaşamaya çalışan kişi ve kuruluşların kredi kartlarına uyguladığımız taksitlendirme onlar için ışık gibi olacaktır. Hayata yeninde gelmiş gibi deyiminin ne anlamda olduğunu her halde en iyi onlar anlarlar. Borç batağından kurtulup selamete kavuşmak ve aydınlık günlere kavuşmak için mutlaka bizimle iletişim kurmalısınız, size vereceğimiz destek, hayatınızın akışını kurtaracak kadar önemli olacaktır.