Kredi Kartı Yapılandırmanın Faydaları 2017

Kredi Kartı Yapılandırmanın Faydaları 2017

Kredi kartı borcu yüzünden sorun yaşamayan, sıkıntı çekmeyen hiç kimsenin olduğunu düşünmüyoruz. Kendi kartı olmasa bile ya çocuğundan ya eşinden veya bir yakınında bu konu ile ilgili problem yaşamayan yok gibidir. Cendere gibi insanı sıkan ve nasıl baş edeceğini bilememenin verdiği çaresizliği yaşayan insanların hayatları bu yüzden kararıyor. Büyük bir kambur olan kredi kartı borçları, bizim danışmanlık firmamız sayesinde yeninde yapılandırılıyor, sizin için tüm borçlarınızı ödüyoruz, sonra sizden ödediğimiz borç kadar elektronik eşya almanızı istiyoruz. kredi kartı taksitlendirme ile bu bankaya olan tüm borçlarınızdan bir çırpıda kurtulacaksınız. Peki bu nasıl olacak diye sorarsanız çok kolay olduğunu söylemeliyiz. Bu güne dek gayet başarılı olan çalışmalarımızla bir çok kredi kartı mağdurunu bu külfetin altında ezilmekten kurtardık. Bundan sonra ki tek amacımız da bu hizmetlere devam etmektir.

Kredi kartı borcu olan herkese ve her şirkete yardım etmeyi görev biliyoruz. Gelin görüşelim ve bu yeniden yapılandırma işini detayları ile ele alalım. Bize müracaat ediyorsunuz, internetten telefon numaralarımıza ulaşmanız hiç de zor olmayacaktır, zaten daha telefonda bile danışman arkadaşlarımız konu ile ilgili birkaç ip ucu verecektir sizlere kredi kartı taksitlendirme yöntemi ile bankaya olan bütün kart borcunuzu bir kalemde sizin önünüzde ödüyoruz. Siz bize bunun için hiçbir ödeme, kefil, senet gibi formalitelerde bulunmuyorsunuz. Sonra birkaç dakika içinde danışmanımız yanınızda olmak kaydı ile bizim anlaşmalı olduğumuz bir elektronik firmasından bizim için sizin borcunuzu ödediğimiz tutar kadarınca alış veriş yapıyorsunuz. Bu alımı da siz kendiniz kredi kartınız ile yapacaksınız, kartınızı biz asla istemiyoruz sizde, bizim ödememiz ile açılmış olan kartınızı yeniden kullanmaya başlayabileceksiniz hemen.

Burada esas üzerinde durulması gereken nokta, borcunuzun miktarında bir eksilme olmuyor ama bankaya ödeyeceğiniz 3 aylık vade yerine yeni alış verişinizi 1 sene içinde ödemeniz gerekiyor, biz sizin için 4-5 aya varan taksit ertelemeyi de işleme sokuyoruz, yani toplam olarak sadece vade farkı ile 1.5 sene içinde taksitler halinde ödemeniz gereken yeni bir borcunuz oluyor. Bankaların acımasız faiz oranlarından uzaklaşacak ve kendinizi mutluluğun kollarına atacaksınız. İstanbul kredi kartı borcu taksitlendirme işte böyle bir uygulama. Her şey sizin menfaatleriniz göz önünde bulundurularak yasal bir biçimde yapılıyor. Güvenilir olduğumuz kesindir, kart sahibinin bilgisi