Kredi Kartı Taksitlendirmede Taksit Sayısı Arttı

Kredi Kartı Taksitlendirmede Taksit Sayısı Arttı

Hayatın giderek çekilmez olduğu ve yaşamanın zorlaştığı, sorunların büyüdüğü ve her şeyin pahalandığı bir dünyada yaşamamız gerekiyor. Kah zevklerimiz için kah zaruretten dolayı kredi kartı kullanmayı hepimiz seviyoruz, kart kullanmak güzel de sıra ödemeye geldiğinde asıl sıkıntılar başlıyor. Düşünülmeden yapılan bilinçsiz alış verişler mutlaka başınızın ağrımasına neden olacaktır.  Bankaların ne kadar faiz aldığı ortada iken buna çok dikkat edilmeli ve ödeyemeyeceğimiz borçların altına girilmemelidir. Ama maalesef istenilmeyen pek çok durum oluyor ve kredi kartı mağdurları denilen büyük bir kesimin varlığı can sıkıyor. Neredeyse Türkiye’nin dış borç tutarı kadar kredi kartı borcu olduğunu biliyor musunuz? Bu insanı dehşete düşüren tablodan nasıl ve ne zaman kurtulabiliriz hiç kimse bilmiyor. Bizim işimiz sizi kredi kartı borcundan kurtarmak ve üzerinizdeki yükü almak. Kurduğumuz danışmanlık firması ile bunu gerçekleştiriyoruz. Bursa kredi kartı taksitlendirme seçeneği ile bu bankaya olan tüm kredi kartı borcunuzu sıfırlamayı vaat ediyoruz, gelin görüşelim ve sistemimiz hakkında sizi aydınlatalım.

 

Aslında sizler belki yeni duyuyorsunuz ama dünyada uzun zamandır uygulanan bir çalışma düzenidir kredi kartı taksitlendirme. Zora düşen, kart borcu yüzünden hayatı kararan ve gece uyku uyuyamayan kişileri kurtarmanın mutluluğu ile yolumuza devam ediyoruz. Antalya kredi kartı taksitlendirme sayesinde bu bankaya olan tüm borçlarınızı sizin yanınızda hemen ödüyoruz. Yanınızda senet, kefil falan getirmenize gerek yok, siz ve kimlik bilgileriniz ile bir de kullanıma açık kredi kartı yeterli olacaktır. Önce hangi bankaya kaç para kart borcunuzun olduğunu araştırıp buluyoruz, sonra da hemen tarafımızdan bu borç kapatılıyor, bütün bunlar sizin gözünüzün önünde cereyan edecektir. Danışmanımız işlemleri tamamlayıp borcu ödedikten sonra sizinle beraber elektronik eşyalar satan ve bizimle anlaşması olan bir firmaya gidecektir, burada ödediğimiz borç kadar bize elektronik eşya almanız gerekecek. Yani ne kadar ödeme yaptıysak o miktar oranınca sizi yeniden kredi kartınıza borçlandırıyoruz. Ama bunun tek ve en önemli farkı banka kadar faiz almıyoruz ve toplam borcunuzu 16 ay gibi uzun bir zaman içinde ödemenizi istiyoruz.

 

Düşüncesizce veya dediğimiz gibi mecburiyet dolayısı ile kullanılan ve çok can sıkan kredi kartlarınızın yeniden yapılandırılması ile üzerinizdeki yükün ne kadar hafifleyeceğini göreceksiniz. Kredi kart borç taksitlendirme demek sizin adınıza bizim sizin bütün kredi kartı borcunuzu ödememiz demek. Belki bilmiyorsunuz ama bankalar kredi kartı faizi olarak %20yi uygun görmüşler, dayatılan bu faizin altından kalkmanın ne kadar zor olduğu ortada. Bu yüzden de kredi kartı borçları almış başını gidiyor. Çoğumuz borç batağının içindeyiz, kredi kartı olamasa bile alınan kredilerle bankalara bağımlı yaşamak zorunda bırakılıyoruz. Bu esaretten kurtulmak için varız ve sizlerden gelen olumlu tepkilerle de var olmaya devam edeceğiz.