Kredi Kartı Taksitlendirme Faiz Oranları

Kredi Kartı Taksitlendirme Faiz Oranları

 

Firmamıza başvurup kredi kartlarını taksitlendirmek istediklerini belirten birçok kişi kredi kartı taksitlendirme faiz oranları hakkında da bizlerden bilgi almaktadırlar. Bu alanda birçok kişinin sürekli olarak bizlerle çalışmak istemelerinin nedenlerinin başında tüm borçlarının bir gün içinde ödenmesi ve bununu için makul ücretler alınması gelmektedir. Firmamıza ortalama olarak %10 civarında bir faiz uygulanmaktadır.

Bu özellikle dolan limiti sebebi ile kullanıma kapanan ve biriken borçlarının ödenmesi olanaksız olan kartların kurtulabilmesi için herkesin seve seve feda edebileceği küçük bir miktardır. İnsanların bu tarz konularda bizlerden yardım istedikleri zaman kendilerine tüm konularda olduğu gibi faiz konusunda da gerekli bilgiler verilmekte ve tüm işlemler sadece kendi onayları alındıktan sonra yapılmaktadır.

Uygun Faizlerle Kredi Kartı Borcunu Taksitlendirmek

Bu sebeple müşterilerimizi hiçbir zaman beklemedikleri kötü bir sürpriz ile karşılaşmamaktadırlar. Her zaman ciddiye alınması gereken bir konu olan kredi kartı borçları özellikle günümüzde eskisinden çok daha önemli bir hale gelmiştir. Kredi kartı borcu sebebi ile bir banka ile ters düşen kişiler tüm bankalar tarafından kara listeye alınmakta ve bu sebeple hiçbir bankacılık işlemini yapamamaktadırlar.

Bu sebeple minimum ödemeler dahi olsa mutlaka her ay kredi kartına ödeme yapılması gerekmektedir. Fakat birçok kişi bu konuya gereken önemi vermemekte ve başlarına bela olan kredi kartı borçlarından kurtulmak için bizlere gelmektedirler. Uygun faiz oranları ve hızlı işlemler ile istedikleri zaman kredi kartlarının borçlarının taksitlendirebilme olanağı bulan müşterilerimiz bu hizmetlerimiz sayesinde tüm borçlarını kolay bir şekilde ödeyebilmektedirler.

Düşül Faizlerle Kredi Kartı Borçlarından Kurtulmak

Tüm bankaların kredi kartları için vermekte olduğumuz bu hizmetlerde tek kuralımız kredi kartının kapalı olmamasıdır. Bu kurala uyan tüm kartlar tarafımızdan kurtarılabilmekte ve müşterilerimizin rahat bir nefes almaları sağlanabilmektedir.

Sitemize gelen veya bizlere telefon ile ulaşan herkes verdiğimiz hizmetlerin detayları hakkında bilgiler alabilmekte ve uygun gördükleri takdirde şubelerimize gelerek işlemlerini hızlı bir şekilde başlatabilmektedirler. Kısa zaman içinde tüm borçlarını taksite bağlayan müşterilerimiz bu sayede düşük faizli taksitlendirme hizmetlerimizin keyfini çıkarabilmektedirler