Kredi Kartı Borçlarında Yeni Nesil Çözümler

Kredi Kartı Borçlarında Yeni Nesil Çözümler

Ekonomik koşulların ağırlaşması ile kredi kartı borçlularının sayısı gün geçtikçe daha fazla artmaktadır. Bu durumda kredi kartı borcu taksitlendirme işlemleri kat borcunu kapatmak isteyen tüketiciler için son çare olmaya devam ermektedir. Ülkemizde pek çok insan gelirlerinin hayatı idame ettirmeye yetmediği durumlarda kredi kartlarına sarılmaktadır. Bankalar ise yaşamlarını sürdürebilmek için kredi kartı kullanmak zorunda olan insanlara kesinlikle anlayışlı davranmamakta ve kredi, borç faizlerini her geçen gün biraz daha arttırmaktadırlar. Aslında insanları zor durma düşüren de bankaların uygulamış olduğu bu faiz politikaları olmaktadır. Kredi kartı borcunu ödemeyen kart sahiplerinin borçlarına bankalar tarafından uygulanan yüksek oranlı gecikmek faizleri insanların belini bükmeye ve daha fazla mağdur olmalarına sebebiyet vermektedir.

Tüketici Kredileri ve asgari Ödemeler Sizin İçin Çözüm Değil

Şirketimiz kredi kartı borcunu ödeyemeyen tüketicilerin imdadına yetişmekte ve müşterilerin asgari tutar ödemelerine bulaşmadan veya tüketici kredileri çekmeden borçlarından en ekonomik şekilde kurtulmalarını sağlamaktadır. Şirketimiz bankalara olan kredi kartı borçlarınızı kapatarak sizlerin ödenmeyen borçlarınız için her gün bankalardan faiz yemenizin önüne geçmektedir. Kredi kartı borçlarınızı ödeyebilmek için hemen şimdi bize başvurarak müşterilerimize sunmuş olduğumuz avantajlardan sizler de faydalanabilirsiniz.

 

Kart Taksitlendirme İşleyişi Hakkında

Kredi kartı borçlarından kurtulmak isteyen müşterilerimizin haklı olarak en çok sordukları soruların başında sistemin nasıl işlediği gelmektedir. Kısaca sistemin işleyişini şu şekilde açıklayabiliriz. Kart taksitlendirme işlemlerinden faydalanmak için şirketimize başvuran vatandaşların öncelikle bankalara ne kadar borcu olduğu tespit edilir. Daha sonra bu borcun müşterimizin isteğine göre tamamı veya bir kısmı ilgili karta yatırılarak birikmiş ve ödenmemiş olan tüm kredi kartı borcu kapatılır. Daha sonra ödediğimiz borca komisyon ücretimize ekleyerek toplam borcunuz kadar sizlere taksitli bir alışveriş yaptırırız. Böylece taksitli bir mal almış ve her ay düzenli olarak ödemenizi yapıyormuşsunuz gibi borcunuzu taksitler halinde her ay ödemeye başlarsınız. Her ay borcunuza ne kadar bütçe ayıracağınızı bilir ve diğer harcamalarınızı da ona göre yaptığınız da hiç sıkılmadan vade sonunda kredi kartı borcunuzdan kurtulabilirsiniz. Bugüne kadar bizlerle çalışmayı tercih eden hiçbir müşterimizin Kredi kartı borç taksitlendirme işlemlerinde herhangi bir sorun veya mağduriyet yaşamadığını özellikle bilmenizi isteriz. Kart borcu taksitlendirme işlemleri yasal bir işlemdir. Kesinlikle kaçak olarak yapılan bir işlem değildir. Bu konuda içinizin son derece rahat olmasını özellikle rica ediyoruz.

 

Asgari Tutarı Ödeme Aldatmacasına Kanmayın

Kredi kartı borcunun tamamını ödeyemeyen vatandaşlara bankalar öncelikle çözüm olarak asgari tutar ödemesi önermektedirler. Bir süre asgari ödeme tutarlarını ödemeye çalışan vatandaş bir müddet sonra asgari ödemeleri de ödeyememekte böylece de tekrar bankalara giderek tüketici kredisi almaya çalışmaktadır. Ancak tüm kredi kartı borcu olan vatandaşlarımızı bir konu hakkında uyarmak istiyoruz. Bankalar uygulamış oldukları sistemler gereği kredi kartı borcunu ödeyemeyen kişilerin kredi notunu düşürmektedirler. Şayet kredi notunuz bankalar tarafından düşürüldü ise sadece kendi bankanızdan değil diğer tüm bankalardan da kredi alamazsınız. Bankalar bu durumda size  Kredi kart taksitlendirme seçeneği sunar.

Ancak yine uyarmak isteriz ki bankaların Kredi kartı borç taksitlendirme seçeneklerinden yararlanan vatandaşların kredi notları da bankalar tarafından düşürülmektedir ayrıca bankalar sunmuş oldukları bu taksitlendirme seçeneğinde yine borcunuza yüksek miktarlarda faiz uygularlar. Şirketimiz Kredi borcunu taksitlendirme işlemlerinde düşük komisyon ücretleri ödeyerek tüm kredi kartı borçlarınızdan kısa bir zaman zarfı içinde kurtulabilirsiniz. Aklınıza takılan her türlü sorunuzu şirketimizin iletişin numaralarından bizimle bağlantıya geçerek sorabilirsiniz.