Kartların Faiz Oranları 2019

Kartların Faiz Oranları 2019

Kredi kartı taksitlendirme ile birlikte diğer tüm bankalar da bulunan kredi kartı borçlarınıza en uygun faiz oranları ile Axess, word card, finans card, iş bankası maksimum kart gibi sayabileceğimiz birçok kredi kartına ücretsiz bir şekilde 9 aydan 12 aya kadar taksitlendirmeler yapılması mümkündür. Herhangi bir banka ayrımı yapmadan bulunduğumuz hizmet dahilinde sizleri en iyi şekilde sorunlarınızın çözümü için uğraşmaktayız. Taksitlendirme işlemleri çok basit bir şekilde yapılır ve ödemeleriniz esnetilir.

Kredi Kartı Taksitlendirme Taksitli Borç Ödeme Nedir?
Kredi Kartı taksitlendirme, kredi kartı borcunuzun taksitlendirmesiyle birlikte taksitli borç ile ödenmesi işlemine denmektedir. Ay sonlarında birikmiş olan borçlarınızın eşit bir şekilde aylara bölünerek ne kadar vadeli yapmak istiyorsanız o vade içinde sizlere ödeme kolaylığı sağlamaktadır. Bazı aylar da yaptığımız erteleme kampanyaları da sizler için daha kolay hale gelmektedir. Kartların borçları ödenir veya taksitli nakit avans kullandırılmaktadır.
Kredi Kartı Taksitlendirme İşleminin Avantajları Neler?

Kredi kartı taksitlendirme işleminde herhangi bir işlem ücreti alınmamaktadır.
İhtiyacınız olan miktar her neyse onu isteyip taksitlendirme yapılabilmektedir.
Taksitlendirmek için aldığınız her miktara göre uygun faiz oraları mevcuttur.
İletişim kanalları ile ulaşıp taksitlendirmeyi yapmanız mümkündür.
Kredi Kartı Taksitlendirme Faiz Oranları
Her bankanın alınacak kredi ve yapılacak taksitli vade ile birlikte hazırlanan faiz oranları mevcuttur. Sabit faiz oranları sizler için ödemeniz gereken tutarı gösterir. Vade arttıkça bu tutar da artabilir.
Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme İşleminden Kimler Yararlanabilir?

Kredi kart sahipleri ve kredi kartı sahibi olmak isteyen kişiler yararlanabilmektedir.
Kredi Kartı Taksitlendirme İşlemine Nasıl Başvurabilirim?
Kredi kartı taksitlendirme işlemlerine web sayfamız, telefon ve işletmemize gelerek başvuru yapmanız mümkündür. Sizler için en iyi önerileri sunarak sizlere çözüm odağı olmaktan mutluluk duyarız.
Sistemimize Nasıl Güvenebilirsiniz?

Geçmişten bugüne kadar yaptığımız kredi kartı taksitlendirme işlemlerinde her zaman işinde uzman kişiler ile sizlere hizmetler de bulunduk. Geçmişte çalıştığımız müşterilerimizin her zaman tam güvenini alarak kendimizi her daim daha da geliştirmeye odakladık. Sizde çalıştığımız müşterilerimiz ile iletişime geçerek hakkımızdaki yorumları dinlemeniz mümkündür.