Kartı Borcu Olan Kişiler

Kartı Borcu Olan Kişiler

Çoğunlukla bankaya kredi kartı almak.için başvuru yapan herkese kredi kartı verilir.Bankalar en çok kredi kartlarından gelir elde ederler. Kredi kartı kullanmaya teşvik edici reklamlar, promosyonlar, kampanyalar yaparlar kart müşterileride bu reklamlardan etkilenip daha çok kredi kartıyla harcama yaparlar. Artan alısverisler harcamalar kart borçlarının çoğalmasına neden olur ve borçlar gitgide çoğalarak artar. Bankalar ödenemeyen kart borçlarına faiz işletirler bununla kalmaz kart aidatı, kart borcu ögrenme masrafı diyerek bir cok masraf kesilir ve bankalar bu sayede para kazanirlar. Borçlarından kurtulmak isteyen vatandaşlar bankaya başvurduklarında zaten taksitle olan ödemeler icin ek bir taksitlendirme yapılamayacağını söylerler. Böyle sıkıntılı durumlarda şirketimiz ödeme yapmakta zorlanan kart borcu sahiplerine kurumsal ve yasal bir şekilde borç taksitlendirme için yardımcı olmaktadır. Danışmanlık şirketimiz yıllardır firma ve şahıslara Türkiye genelinde (istanbul Ankara izmir ve diğer bütün iller) kredi kartı borcu taksitlendirme, borç kapatma, öteleme imkanı sağlamaktadır.

Kartı Borcu Olan Kişiler
Gecikmis kredi kartı borcu olanlar borcum var diye üzülmeyin bankalar yasal islem baslatır diye endişe etmeyin. Eğer borcunuz var ise bu sistem sizin iciin bicilmis kaftan..

Kredi Kartı Taksitlendirme işlemi
Bu sistem sayesinde siz kredi kartı borçlarınızı taksitle ödeyebilirsiniz. Taksitlendirme sistemi ile kart borçlariniz bizim tarafimizdan ödeniyor ve siz kalan borcunuzu yine kredi kartiniza taksit taksit ödeyebiliyorsunuz. Kredi kartı borç taksitlendirme ile bankalardan daha uygun ve diğer danismanlik sirketlerinin aldigi faiz oranlarindan düsük bir faiz oranı ile borc taksitlendirme, yapılandırma, borcun tamamını kapatma sirketimiz tarafindan gerceklestirilir.

Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme Hesaplama
Diyelimki kart borcunuz 20.000 TL bu borç yapılandırıldığında aylık ödeyeceginiz vade farkı 290 TL tutarinda olur. Bankaların belirledigi faiz oranlari %1,11-1,33 arasındadır islemlerimizde bu oranlar üzerinden gerçekleşir.

Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme İşlemi
Kredi kartinizdan yapacagimiz borc sorgulama ve kredi karti limit bilgisi sorgulama isleminden sonra borcunuz tarafimizdan ödenir. Daha sonra ödediğimiz miktarı kartinizdan cekip takeitlendiriyoruz yani gecikmede olan odeyemediginiz borcunuz kapaniyor yeni bir taksitli alisveris yapmis gibi borcunuzun tamami 12 esit taksite bölünerek kartinizin asgari tutarini öder gibi borcunuzu ödüyorsunuz ve borcunuz 12 ayin sonunda kapanmis oluyor.