Kart Taksitlendirme

Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme ile Bütün Borçlarınızı Ödüyoruz.

Piyasaya sürülen her türlü ürün ve hizmet hemen her zaman insanların değişik ihtiyaçlarına karşılık vermek üzere ortaya çıkarılır. Kredi kartı borcu taksitlendirme hizmetine bu açıdan baktığımızda; bu hizmetin piyasaya sürülme nedeni kredi kartı borcu yüzünden mağduriyet yaşayan insanların sorunu ortadan kaldırmak için pratik ve düşük maliyetli çözümler aramalarıdır. İhtiyaç kredisi bu sorun için güzel bir çözümdür, fakat herkes banka kredisi alamamaktadır. Kaldı bu sebeple zor duruma düşen birçok insana banka kredileri de maliyetli gelir. Kart taksitlendirmede ise borç, banka faizlerinden daha düşük oranda bir faizle yeniden yapılandırılır. Zaten bu hizmete olan yoğun talebin başta gelen sebebi de budur.

Kredi kartı taksitlendirme hizmetinin tek avantajı yıllık yüzde 12 vade farkı ile banka faizlerine göre daha avantajlı bir ödeme planına olanak vermesi değildir. Bu hizmet sırasında işlemler büyük bir çabuklukla ve kullanıcılardan gelir belgesi veya kefil istenmeksizin gerçekleştirilir. Bu da zaten sıkıntı içerisinde olan ve formalitelerle uğraşmak istemeyen tüketicilere oldukça cazip gelmektedir. Aranan tek şart borçlu kredi kartınızın kullanıma açık durumda olmasıdır. Bunun dışında borcun miktarı, borçlu kredi kartlarının sayısı, sizin şehir dışında olmanız veya yaşadığınız bölgede bu hizmeti veren bir firma bulunmaması hiç sorun değildir. Kredi kartı borcu taksitlendirme ile her miktardaki borçlarınız yeniden yapılandırılır ve birden fazla kredi kartı taksitlendirilebilir. Ayrıca işlemleri telefon aracılığıyla da yaptırabilirsiniz. Bunun için kredi kartınızı veya şifresini vermeniz gerekmez, zira işlem cep telefonunuza gelen size özel güvenlikli şifre üzerinden de halledilebilmektedir.

Dünyanın birçok ülkesinde sunulan bu hizmet ülkemizde de birçok aracı firma tarafından verilmektedir. Bağlantı kuracağınız firmanın korsan yöntemlerle çalışan bir firma değil güvenilir bir şirket olması için araştırma yapmak dışında hiçbir zahmete girmeniz gerekmeyecektir ki bunu zaten kendi güvenliğiniz için yapmalısınız. Web dünyası çok çok kalabalık bir dünyadır ve elbette içinde kötü niyetli kişi ve kurumlar da barınmaktadır. Dikkat etmeniz gereken şey iletişim kuracağınız şirketi titizlikle seçmektir.